O nas

Nasza firma

Firma MTECH powstała w 2006 roku jako firma zajmująca się sprzedażą, doradztwem technicznym w branży produkcyjnej, automatyce przemysłowej, energetyce oraz najmem maszyn budowlanych i transportem.

Obszary działania

OZE – Fotowoltaika

W 2007 roku współpracując z koncernem DMG jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim pośredniczyliśmy w sprzedaży modułów fotowoltaicznych na rynku polskim. Od 2012 roku jesteśmy oficjalnym dealerem firmy SELFA GE S.A. na której to produktach bazujemy większość inwestycji. Od 2015 roku jesteśmy także Partnerem Serwisowym firmy FRONIUS International GmbH w dziale SOLAR ENERGY. Od 2022 jesteśmy partnerem firmy KOSTAL Solar Electric GmbH. Obecnie prężnie działamy projektując i realizując inwestycje związane z branżą OZE.

Automatyka przemysłowa

Firma MTECH od 2006 roku zajmuje się sprzedażą maszyn CNC oraz narzędzi w branży produkcyjnej głownie obróbce skrawaniem i automatyce przemysłowej. Zajmujemy się projektowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, programowaniem maszyn CNC, technologią obróbki, wdrożeniem procesów produkcji, robotyzacją stanowisk produkcyjnych, integracją obrabiarek produkcyjnych z robotami. Projektujemy, wyposażamy, wdrażamy i uruchamiamy linie technologiczne. Jesteśmy partnerami firm: FANUC, ZEISS, FRONIUS Perfect Welding, MMC Hardmetal – Mitsubishi Materials, ROHM, BINZEL, SELFA GE, SANGER MET.

Wynajem maszyn

Od 206 roku MTECH prowadzi wynajem maszyn budowlanych z obsługą operatorską i transportem.
Nasza obecna oferta obejmuje najem:​
– koparko ładowarek
– spychaczy
– ładowarek
– koparek kołowych
– koparek gąsienicowych
– lawet do transportu maszyn budowlanych
– aut ciężarowych z napędem na wszystkie osie

Serwis

Dział SOLAR ENERGY:
– serwis Inwerterów i urządzeń FRONIUS
– serwis Inwerterów i urządzeń KOSTAL
– serwis i przeglądy okresowe mikro instalacji fotowoltaicznych i instalacji przemysłowych oraz dużych farm fotowoltaicznych

Dział AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ:
– serwis, przeglądy i programowanie maszyn CNC

Masz jakieś pytania?

Chciałbyś się z nami spotkać?
Zapraszamy.

tel. +48 516 039 229

mits
rohm
fanuc
sefla2
selfa
kostal
fronius
Przewiń na górę